Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.   OK, rozumiem

ŁAMDOOR Salon Drzwi Łamanych

Eleganckie drzwi składane, łamane & przesuwne

Nawigacja:

ŁAMDOOR Salon Drzwi Łamanych


Drzwi łamane składane NOWOŚĆ na polskim rynku 2013. Posiadamy duży wybór wzorów, kolorów i rozmiarów. Drzwi łamane duże do dużych sal, restauracji, wnęk. Zapraszamy do obejrzenia GALERII. Chętnie doradzimy 503 412 385, 518 807 680, 095 758 51 63.

Kontakt
ŁAMDOOR Salon Drzwi Łamanych Aneta Majewska
Rybocice 18a
69-100 Słubice
0518 807680/ tech.0503 412385
Tłumacz stronę

Na Państwa zainteresowanie czeka doradca do spraw technicznych.

skontaktuj się z doradcą :

0 503 412 385 Grzegorz

Bez problremów wyjaśni wszelkie zawiłe problemy związane z montażem, osadzeniem drzwi we wnęce.

Postaramy się zrozumieć, cierpliwie wysłuchać i wyrazić swoją opinie na dany temat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby klient był zadowolony kupując drzwi.

 Sprawimy, że sam wybór drzwi w naszym Salonie będzie przyjemnością.

JAK ZAMÓWIĆ U NAS DRZWI?

To bardzo proste. Prosimy wypełnić formularz zamówieniowy,który zajduje się poniżej w linku. Jeżeli będą jakiekolwiek trudności chętnie udzielimy pomocy.Prosimy o podesłanie zamówienia,a my wycenimy i prześlemy numer zamówiena do wplaty zaliczki za drzwi -zwykle w kwocie 100zł/szt.

formularz 

 

Przed wyborem zastanów się nad:

Szerokością drzwi

Określenie tego parametru może sprawiać pewne problemy. Podaje się go jako szerokość drzwi razem z ościeżnicą. Jeżeli jednak w otworze nie były nigdy osadzone drzwi albo jeśli dotychczasowe zostały już wyjęte, pozostaje nam zmierzyć szerokość otworu w murze i na podstawie tego wymiaru dobrać w sklepie drzwi odpowiedniej wielkości, wiedząc, że otwór musi być szerszy niż drzwi, razem z ościeżnicą o 2 do 4 cm(w zależności od zaleceń montażowych producenta).

Wysokością drzwi

Trudno mówić o standardowym wymiarze, gdyż zawiera się on w przedziale od 201 do 210 cm. Jeżeli podejmujemy decyzję wyboru i montażu drzwi na etapie budowy, powinniśmy koniecznie pamiętać o tym, że poziom gotowej posadzki znajduje się wyżej niż podłoże w trakcie osadzania drzwi. Wysokość drzwi należy zatem dobrać tak, aby drzwi były dopasowane do ostatecznego poziomu podłogi.
Kiedy dobierzemy już odpowiedni rozmiar drzwi, pozostaje nam tylko wybrać dodatkowe elementy ich wyposażenia, a więc klamkę i szyldy, wkładki zamka drzwiowego, wizjer, dodatkowe zabezpieczenia w postaci zapornika łańcuchowego lub sztywnego, dodatkowego zamka montowanego w skrzydle oraz próg.
W drzwiach antywłamaniowych stosowane są progi dwojakiego rodzaju. Próg montażowy jest wykorzystywany do montażu drzwi podczas budowy domu i w dalszych etapach budowy zasłonięty przez okładzinę wierzchnią posadzki (parkiet, płytki). Próg dodatkowy - najczęściej drewniany - jest wybierany przez kupującego i zakładany dopiero po ułożeniu podłóg.
Jeżeli drzwi antywłamaniowe nie mają osobno progu montażowego i drewnianego (dodatkowego), instaluje się ościeżnicę z dołączonym progiem stałym na posadzce, a następnie układa okładziny wierzchnie (parkiet, płytki). Zazwyczaj próg taki wystaje ponad poziom podłogi od 0,5 do 3 cm.

 

 TRANSPORT DRZWI
Transport kurierem będzie wynosił do 3 dni, pomijając dni wolne od pracy oraz święta.
Nasz kurier skontaktuje się z Państwem telefonicznie w dniu dostawy. Bardzo
prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki (na zewnątrz-kartonu jak i w środku)
PRZY KURIERZE. W razie uszkodzeń prosimy o pilny telefon oraz sporządzenie
protokołu szkodowego przy kurierze-za co z góry dziękujemy. W razie nie
wypełnienia protokołu szkodowego reklamacji nie uwzględniamy!!!!